PA4346.471ANLT is out of stock and can be placed on backorder.
Available Substitutes:
Similar
Eaton - Electronics Division
In Stock: 30
Datasheet
470 nH Shielded Molded Inductor 34 A 0.9mOhm Max Nonstandard