DD411D0056/02
DigiKey Part Number
5356-DD411D0056/02-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
DD411D0056/02
Description
N-SERIES DC BRUSH ETHERNET 75W
Detailed Description
Servo DC 12 ~ 56VDC Supply 4A Load
Category
Current - Output
4A
Wattage - Load
84 W
Series
Voltage - Supply
12 ~ 56VDC
Interface
CAN, Ethernet, UART
Operating Temperature
0°C ~ 40°C