S100X650VAC
DigiKey Part Number
298-18711-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
S100X650VAC
Description
LABEL SELF LAMINATNG 1"X6.5" WHT
Detailed Description
White Self Laminating Label 1.00" x 6.50" (25.4mm x 165.1mm)
Category
Label Size
1.00" x 6.50" (25.4mm x 165.1mm)
For Use With/Related Products
Panduit LS8E (Hand-Held)
Operating Temperature
-46°C ~ 107°C