S100X400VAC
DigiKey Part Number
298-18707-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
S100X400VAC
Description
LABEL SELF LAMINATING 1"X4" WHT
Detailed Description
White Self Laminating Label 1.00" x 4.00" (25.4mm x 101.6mm)
Category
Label Size
1.00" x 4.00" (25.4mm x 101.6mm)
For Use With/Related Products
Panduit LS8E (Hand-Held)
Operating Temperature
-46°C ~ 107°C