H200X165H2T-2
DigiKey Part Number
298-21530-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
H200X165H2T-2
Description
LABEL HEAT SHRINKABLE 2SIDE YLW
Detailed Description
Yellow Heat Shrinkable, Two-Sided Label 2.00" x 1.65" (50.8mm x 41.9mm)
Label Type
Heat Shrinkable, Two-Sided
Operating Temperature
-55°C ~ 135°C
Label Size
2.00" x 1.65" (50.8mm x 41.9mm)