H200X165H1T
DigiKey Part Number
298-18432-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
H200X165H1T
Description
LABEL HEAT SHRINKABL 2X1.65" WHT
Detailed Description
White Heat Shrinkable Label 2.00" x 1.65" (50.8mm x 41.9mm)
Label Type
Heat Shrinkable
Operating Temperature
-55°C ~ 135°C
Label Size
2.00" x 1.65" (50.8mm x 41.9mm)