H200X044H1T-B
DigiKey Part Number
298-18427-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
H200X044H1T-B
Description
LABEL HEAT SHRINKABL 2X0.44" WHT
Detailed Description
White Heat Shrinkable Label 2.00" x 0.44" (50.8mm x 11.2mm)
Label Type
Heat Shrinkable
Operating Temperature
-55°C ~ 135°C
Label Size
2.00" x 0.44" (50.8mm x 11.2mm)