H100X064H1C
DigiKey Part Number
298-18413-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
H100X064H1C
Description
LABEL HEAT SHRINKABL DIE-CUT WHT
Detailed Description
White Heat Shrinkable, Die-Cut Label 1.00" x 0.64" (25.4mm x 16.3mm)
Category
Label Size
1.00" x 0.64" (25.4mm x 16.3mm)
Manufacturer
Panduit Corp
Color
White
Series
For Use With/Related Products
Panduit LS8E and LS8EQ (Hand-Held)
Operating Temperature
-55°C ~ 135°C