GEE144F-C
DigiKey Part Number
298-10614-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
GEE144F-C
Description
GROMMET EDGE SLOT PE NATURAL
Manufacturer Standard Lead Time
10 Weeks
Customer Reference
Detailed Description
Edging - 100' L (30.48m) Grommet - Edging, Slotted Natural
Category
Panel Thickness
0.099" ~ 0.144" (2.51mm ~ 3.66mm)