ABM100-S6-C
DigiKey Part Number
298-12078-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
ABM100-S6-C
Description
CABLE TIE HLDR QUAD SCREW #6 WHT
Manufacturer Standard Lead Time
10 Weeks
Customer Reference
Detailed Description
Quad Opening Cable Tie Holder White Screw, #6 (M3)
Category
Size / Dimension
1.00" L x 1.00" W x 0.20" H (25.4mm x 25.4mm x 5.1mm)