EXC-14CH350U
DigiKey Part Number
P19439TR-ND - Tape & Reel (TR)
P19439CT-ND - Cut Tape (CT)
P19439DKR-ND - Digi-Reel®
Manufacturer
Manufacturer Product Number
EXC-14CH350U
Description
CMC 100MA 2LN 35 OHM SMD
Detailed Description
2 Line Common Mode Choke Surface Mount 35 Ohms @ 100 MHz 100mA DCR 1.5Ohm
Category
DC Resistance (DCR) (Max)
1.5Ohm
Voltage Rating - DC
5V
Series
Operating Temperature
-40°C ~ 85°C
Size / Dimension
0.033" L x 0.026" W (0.85mm x 0.65mm)
Height (Max)
0.020" (0.50mm)
Package / Case
0302 (0806 Metric), 4 Lead
Impedance @ Frequency
35 Ohms @ 100 MHz
Base Product Number
Current Rating (Max)
100mA