EEH-ZC1K220V is available for purchase but is not normally stocked.
Available Substitutes:
Parametric Equivalent
Panasonic Industry
In Stock: 0
Datasheet
Parametric Equivalent
Rubycon
In Stock: 1,855
Datasheet
Nichicon
In Stock: 373
Nichicon
In Stock: 68
Chemi-Con
In Stock: 31
22 µF 80 V Aluminum - Polymer Capacitors Radial, Can - SMD 45mOhm 4000 Hrs @ 125°C