EEF-SX0D391R is available for purchase but is not normally stocked.
Available Substitutes:
Upgrade
Panasonic Industry
In Stock: 9,763
Datasheet
Similar
Panasonic Industry
In Stock: 415
Datasheet
Similar
In Stock: 5,155
Parametric Equivalent
390 µF 2 V Aluminum - Polymer Capacitors 2917 (7343 Metric) 9mOhm 2000 Hrs @ 105°C