EEE-HD1V100AR is out of stock and can be placed on backorder.
Available Substitutes:
Similar
Panasonic Industry
In Stock: 2,251
Datasheet
Similar
Panasonic Industry
In Stock: 153,052
Datasheet
10 µF 35 V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - SMD 5000 Hrs @ 105°C