G-0225SC0453-0150XC
DigiKey Part Number
2347-G-0225SC0453-0150XC-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
G-0225SC0453-0150XC
Description
RF SHIELD 0.225" X 0.453" COVER
Manufacturer Standard Lead Time
5 Weeks
Customer Reference
Detailed Description
RF Shield Cover 0.225" (5.72mm) X 0.453" (11.51mm) Non-Vented Surface Mount
Category
Height - Overall
0.150" (3.81mm)
Manufacturer
Orbel Corporation
Length - Overall
0.453" (11.51mm)
Series
Width - Overall
0.225" (5.72mm)