NT3225SA-19.2M-DJA3002B is out of stock and backorders are currently unavailable.
Available Substitutes:
Direct
Taitien
In Stock: 885
Datasheet
19.2 MHz TCXO Clipped Sine Wave Oscillator 2.8V 4-SMD, No Lead
NT3225SA-19.2M-DJA3002B
DigiKey Part Number
644-1090-2-ND - Tape & Reel (TR)
Manufacturer
Manufacturer Product Number
NT3225SA-19.2M-DJA3002B
Description
XTAL OSC TCXO 19.2000MHZ SNWV
Customer Reference
Detailed Description
Category
Voltage - Supply
2.8V
Mfr
Frequency Stability
±2.5ppm
Series
Operating Temperature
-30°C ~ 75°C
Packaging
Tape & Reel (TR)
Current - Supply (Max)
1.5mA
Part Status
Discontinued at DigiKey
Mounting Type
Surface Mount
Base Resonator
Package / Case
4-SMD, No Lead
Type
Size / Dimension
0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Frequency
Height - Seated (Max)
0.039" (1.00mm)