GRM188R72A821JA01D is available for purchase but is not normally stocked.
Available Substitutes:
Direct
KYOCERA AVX
In Stock: 5,263
Datasheet
Direct
KYOCERA AVX
In Stock: 0
Datasheet
Knowles Syfer
Upgrade
Knowles Syfer
Upgrade
KEMET
Similar
KEMET
Similar
TDK
TDK
YAGEO
Parametric Equivalent
Walsin Technology Corporation
820 pF ±5% 100V Ceramic Capacitor X7R 0603 (1608 Metric)