GRJ32EC71E226KE11L
DigiKey Part Number
490-GRJ32EC71E226KE11LTR-ND - Tape & Reel (TR)
490-GRJ32EC71E226KE11LCT-ND - Cut Tape (CT)
490-GRJ32EC71E226KE11LDKR-ND - Digi-Reel®
Manufacturer
Manufacturer Product Number
GRJ32EC71E226KE11L
Detailed Description
22 µF ±10% 25V Ceramic Capacitor X7S 1210 (3225 Metric)
EDA/CAD Models
GRJ32EC71E226KE11L Models
Operating Temperature
-55°C ~ 125°C
Tape & Reel (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Package / Case
1210 (3225 Metric)
Capacitance
Size / Dimension
0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Tolerance
±10%
Thickness (Max)
0.112" (2.85mm)