GJM0335C1E5R0BB01D is out of stock and can be placed on backorder.
Available Substitutes:
Upgrade
Murata Electronics
In Stock: 54,780
Datasheet
Direct
KEMET
In Stock: 256
Datasheet
Upgrade
KEMET
In Stock: 0
5 pF ±0.1pF 25V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0201 (0603 Metric)