BLM21SN300SZ1D is out of stock and can be placed on backorder.
Available Substitutes:
Parametric Equivalent
Murata Electronics
In Stock: 55,821
Datasheet
30 Ohms @ 100 MHz 1 Power Line Ferrite Bead 0805 (2012 Metric) 8.5A 4mOhm