0430300039-10-N9
DigiKey Part Number
0430300039-10-N9-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
0430300039-10-N9
Description
10" PRE-CRIMP A1857/19 BR001 BRO
Customer Reference
Detailed Description
Brown 18 AWG Jumper Lead Socket to Cable (Round) Gold 10.0" (254.0mm)
Category
Wire Gauge
18 AWG
Contact Finish
Gold
Series
Color
Brown
Contact Finish Thickness
15.0µin (0.38µm)
Contact End
Socket to Cable (Round)
Length
10.0" (254.0mm)