0190730019-24-X9-D
DigiKey Part Number
0190730019-24-X9-D-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
0190730019-24-X9-D
Description
24" JUMPER 3075 YL001 GRN/YEL
Customer Reference
Detailed Description
Green, Yellow 18 AWG Jumper Lead Ring Terminal (#10 stud) to Ring Terminal (#10 stud) Tin 24.0" (609.6mm)
Category
Wire Gauge
18 AWG
Color
Green, Yellow
Contact End
Ring Terminal (#10 stud) to Ring Terminal (#10 stud)
Base Product Number
Length
24.0" (609.6mm)