0190730019-12-V9
DigiKey Part Number
0190730019-12-V9-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
0190730019-12-V9
Description
12" JUMPER 3075 VI001 VIOLET
Customer Reference
Detailed Description
Violet 18 AWG Jumper Lead Ring Terminal (#10 stud) to Cable Tin 12.0" (304.8mm)
Category
Wire Gauge
18 AWG
Color
Violet
Contact End
Ring Terminal (#10 stud) to Cable
Base Product Number
Length
12.0" (304.8mm)