0002062101-11-Y4-D
DigiKey Part Number
0002062101-11-Y4-D-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
0002062101-11-Y4-D
Description
11" PRE-CRIMP R3070 YELLOW
Customer Reference
Detailed Description
Yellow 24 AWG Jumper Lead Pin to Pin Tin 11.0" (279.4mm)
Category
Wire Gauge
24 AWG
Color
Yellow
Contact End
Pin to Pin
Length
11.0" (279.4mm)
Alternate Color
11" PRE-CRIMP A3070 BLACK
In-Stock: 0
11" PRE-CRIMP A3070 BLUE
In-Stock: 0
11" PRE-CRIMP A3070 BROWN
11" PRE-CRIMP A3070 GREEN
11" PRE-CRIMP A3070 ORANGE
Alternate Length
2" PRE-CRIMP A3070 YELLOW
3" PRE-CRIMP A3070 YELLOW
4" PRE-CRIMP A3070 YELLOW
5" PRE-CRIMP A3070 YELLOW
6" PRE-CRIMP A3070 YELLOW