0002061101-12-B9
DigiKey Part Number
0002061101-12-B9-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
0002061101-12-B9
Description
12" PRE-CRIMP A2103 BLACK
Customer Reference
Detailed Description
Black 18 AWG Jumper Lead Socket to Cable (Round) Tin 12.0" (304.8mm)
Category
Wire Gauge
18 AWG
Color
Black
Contact End
Socket to Cable (Round)
Length
12.0" (304.8mm)
Alternate Color
12" PRE-CRIMP A2103 BLUE
In-Stock: 0
12" PRE-CRIMP A2103 BROWN
In-Stock: 0
12" PRE-CRIMP A2103 GREEN
12" PRE-CRIMP A2103 ORANGE
12" PRE-CRIMP A2103 RED
Alternate Length
2" PRE-CRIMP A2103 BLACK
3" PRE-CRIMP A2103 BLACK
4" PRE-CRIMP A2103 BLACK
10" PRE-CRIMP A2103 BLACK
5" PRE-CRIMP A2103 BLACK