ZAPD-2-21-3W-S+
DigiKey Part Number
3157-ZAPD-2-21-3W-S+-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
ZAPD-2-21-3W-S+
Description
DC PASS PWRSPLTR, 700 - 2100 MHZ
Manufacturer Standard Lead Time
30 Weeks
Customer Reference
Detailed Description
RF Power Divider 700 MHz ~ 2.1 GHz Isolation (Min) 20dB, 3° Imbalance (Max) Module, SMA Connectors
Category
Frequency
700 MHz ~ 2.1 GHz
Manufacturer
Mini-Circuits
Specifications
Isolation (Min) 20dB, 3° Imbalance (Max)
Packaging
Bulk
Size / Dimension
2.000" L x 2.000" W x 0.750" H (50.80mm x 50.80mm x 19.05mm)