SZ1SMC30AT3G | |
|---|---|
Manufacturer | |
Manufacturer Product Number | SZ1SMC30AT3G |
Description | TVS DIODE 30VWM 48.4VC SMC |
Manufacturer Standard Lead Time | 17 Weeks |
Customer Reference | |
Detailed Description | 48.4V Clamp 31A Ipp Tvs Diode Surface Mount SMC |
Datasheet | Datasheet |
Category | Power - Peak Pulse 1500W (1.5kW) |
Mfr | Power Line Protection No |
Packaging Tape & Reel (TR) Cut Tape (CT) Digi-Reel® | Operating Temperature -65°C ~ 150°C (TJ) |
Voltage - Reverse Standoff (Typ) 30V | Package / Case DO-214AB, SMC |
Voltage - Breakdown (Min) 33.3V | Supplier Device Package |
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp 48.4V | Base Product Number |
Current - Peak Pulse (10/1000µs) 31A |