8-25FSC-BD-16
DigiKey Part Number
1798-1005-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
8-25FSC-BD-16
Description
RFI FINGERSTOCK BECU
Manufacturer Standard Lead Time
4 Weeks
Customer Reference
Detailed Description
RFI Fingerstock Beryllium Copper
Category
Width
0.250" (6.35mm)
Manufacturer
Leader Tech Inc.
Length
16.000" (406.40mm)
Packaging
Bulk
Height
0.080" (2.03mm)