6-31CPG-SN-12
DigiKey Part Number
1798-1003-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
6-31CPG-SN-12
Description
RFI FINGERSTOCK BECU TIN CLIP
Manufacturer Standard Lead Time
4 Weeks
Customer Reference
Detailed Description
RFI Fingerstock Beryllium Copper Tin Clip
Category
Width
0.310" (7.87mm)
Manufacturer
Leader Tech Inc.
Length
12.000" (304.80mm)
Series
Height
0.060" (1.52mm)