TCME226M035R0025E is out of stock and can be placed on backorder.
Available Substitutes:
Parametric Equivalent
KYOCERA AVX
In Stock: 119
Datasheet
22 µF Molded Tantalum Polymer Capacitor 35 V 2917 (7343 Metric) 25mOhm @ 100kHz