TCJD686M010R0055 is out of stock and can be placed on backorder.
Available Substitutes:
Direct
KYOCERA AVX
In Stock: 424
Datasheet
Direct
KYOCERA AVX
In Stock: 0
Datasheet
KEMET
In Stock: 0
68 µF Molded Tantalum Polymer Capacitor 10 V 2917 (7343 Metric) 55mOhm @ 100kHz