ML03511R0AAT2A is Obsolete and no longer manufactured.
Available Substitutes:
Upgrade
KYOCERA AVX
In Stock: 2,282
Datasheet
Upgrade
KYOCERA AVX
In Stock: 0
Datasheet
Direct
KEMET
KEMET
Johanson Technology Inc.
1 pF ±0.05pF 50V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0603 (1608 Metric)