06035A221J4T4A is available for purchase but is not normally stocked.
Available Substitutes:
Parametric Equivalent
KYOCERA AVX
In Stock: 19,972
Datasheet
Direct
YAGEO
In Stock: 4,795
Datasheet
Direct
TDK
TDK
In Stock: 156
220 pF ±5% 50V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0603 (1608 Metric)