OEJL-75-4-5
OEJL-75-4-5
OEJL-75-4-5
DigiKey Part Number
226-4090-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
OEJL-75-4-5
Description
KNOB KNURLED 0.250" METAL
Detailed Description
Knurled, Diamond Knob 0.250" (6.35mm) Shaft with Line on Top Metal Black Matte
Category
Diameter
0.750" (19.05mm)
Height
0.625" (15.88mm)
Color
Black Matte
Shaft Size
0.250" (6.35mm)
Additional Resources
In-Stock: 3,169
Alternate Color
KNOB KNURLED 0.250" METAL
In-Stock: 71
KNOB KNURLED 0.250" METAL
In-Stock: 269
KNOB KNURLED 0.250" METAL