T530D227M010ATE006 is out of stock and can be placed on backorder.
Available Substitutes:
Similar
KEMET
In Stock: 3,268
Datasheet
Similar
KEMET
In Stock: 7,081
Datasheet
Parametric Equivalent
In Stock: 371
220 µF Molded Tantalum Polymer Capacitor 10 V 2917 (7343 Metric) 6mOhm @ 100kHz