T521X336M050ATE050 is out of stock and can be placed on backorder.
Available Substitutes:
Similar
KEMET
In Stock: 1
Datasheet
33 µF Molded Tantalum Polymer Capacitor 50 V 2917 (7343 Metric) 50mOhm @ 100kHz