T520V107M010ATE018 is out of stock and can be placed on backorder.
Available Substitutes:
Similar
KEMET
In Stock: 10,323
Datasheet
Similar
KEMET
In Stock: 37,469
Datasheet
Vishay Sprague
In Stock: 35
100 µF Molded Tantalum Polymer Capacitor 10 V 2917 (7343 Metric) 18mOhm @ 100kHz