CBR06C220FAGAC is out of stock and can be placed on backorder.
Available Substitutes:
Direct
KYOCERA AVX
In Stock: 635
Datasheet
Direct
Johanson Technology Inc.
In Stock: 0
Datasheet
Parametric Equivalent
Walsin Technology Corporation
In Stock: 0
22 pF ±1% 250V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0603 (1608 Metric)