C0603X222K2RACTU is out of stock and can be placed on backorder.
Available Substitutes:
Upgrade
YAGEO
In Stock: 17,913
Datasheet
2200 pF ±10% 200V Ceramic Capacitor X7R 0603 (1608 Metric)