ASZHSZH28K203
DigiKey Part Number
455-3884-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
ASZHSZH28K203
Description
JUMPER SZH-002T-P0.5 X2 8"
Manufacturer Standard Lead Time
8 Weeks
Customer Reference
Detailed Description
Black 28 AWG Jumper Lead Socket to Socket Tin 8.00" (203.20mm)
Category
Length
8.00" (203.20mm)
Manufacturer
JST Sales America Inc.
Wire Gauge
28 AWG