Image for ASIN10SIN1026K254 is not available
ASIN10SIN1026K254
DigiKey Part Number
455-ASIN10SIN1026K254-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
ASIN10SIN1026K254
Description
10" SIN SERIES STANDARD LEADS -
Manufacturer Standard Lead Time
8 Weeks
Customer Reference
Detailed Description
Black 26 AWG Jumper Lead Non-Gendered Tin 10.0" (254.0mm)
Category
Length
10.0" (254.0mm)
Manufacturer
JST Sales America Inc.
Wire Gauge
26 AWG