Image for A20XAF20XAF22K51A is not available
A20XAF20XAF22K51A
DigiKey Part Number
455-3796-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
A20XAF20XAF22K51A
Description
JUMPER 20XAF-2S - 20XAF-2S 2"
Detailed Description
20 Position Cable Assembly Rectangular Socket to Socket, Reversed 0.167' (50.80mm, 2.00")
Pitch - Connector
0.098" (2.50mm)
Series
Length
0.167' (50.80mm, 2.00")