Image for A20XAF20XAF22K305B is not available
A20XAF20XAF22K305B
DigiKey Part Number
455-3797-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
A20XAF20XAF22K305B
Description
JUMPER 20XAF-2S - 20XAF-2S 12"
Detailed Description
20 Position Cable Assembly Rectangular Socket to Socket 1.00' (304.80mm)
Pitch - Connector
0.098" (2.50mm)
Series
Length
1.00' (304.80mm)