Image for A20XAF20XAF22K152B is not available
A20XAF20XAF22K152B
DigiKey Part Number
455-3799-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
A20XAF20XAF22K152B
Description
JUMPER 20XAF-2S - 20XAF-2S 6"
Detailed Description
20 Position Cable Assembly Rectangular Socket to Socket 0.500' (152.40mm, 6.00")
Pitch - Connector
0.098" (2.50mm)
Series
Length
0.500' (152.40mm, 6.00")