Image for A20XAF20XAF22K152A is not available
A20XAF20XAF22K152A
DigiKey Part Number
455-3800-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
A20XAF20XAF22K152A
Description
JUMPER 20XAF-2S - 20XAF-2S 6"
Manufacturer Standard Lead Time
8 Weeks
Customer Reference
Detailed Description
20 Position Cable Assembly Rectangular Socket to Socket, Reversed 0.500' (152.40mm, 6.00")
Category
Number of Rows
1
Manufacturer
JST Sales America Inc.
Pitch - Connector
0.098" (2.50mm)
Series
Length
0.500' (152.40mm, 6.00")