Image for A10XAF10XAF22K254A is not available
A10XAF10XAF22K254A
DigiKey Part Number
455-3835-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
A10XAF10XAF22K254A
Description
JUMPER 10XAF-2S - 10XAF-2S 10"
Manufacturer Standard Lead Time
8 Weeks
Customer Reference
Detailed Description
10 Position Cable Assembly Rectangular Socket to Socket, Reversed 0.833' (254.00mm, 10.00")
Category
Number of Rows
1
Manufacturer
JST Sales America Inc.
Pitch - Connector
0.098" (2.50mm)
Series
Length
0.833' (254.00mm, 10.00")