A04XAF04XAF22K51A
DigiKey Part Number
455-3046-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
A04XAF04XAF22K51A
Description
JUMPER 04XAF-2S - 04XAF-2S 2"
Manufacturer Standard Lead Time
8 Weeks
Customer Reference
Detailed Description
4 Position Cable Assembly Rectangular Socket to Socket, Reversed 0.167' (50.80mm, 2.00")
Category
Number of Rows
1
Manufacturer
JST Sales America Inc.
Pitch - Connector
0.098" (2.50mm)
Series
Length
0.167' (50.80mm, 2.00")