A03XAF03XAF22K254B
DigiKey Part Number
455-3819-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
A03XAF03XAF22K254B
Description
JUMPER 03XAF-2S - 03XAF-2S 10"
Manufacturer Standard Lead Time
8 Weeks
Customer Reference
Detailed Description
3 Position Cable Assembly Rectangular Socket to Socket 0.833' (254.00mm, 10.00")
Category
Number of Rows
1
Manufacturer
JST Sales America Inc.
Pitch - Connector
0.098" (2.50mm)
Series
Length
0.833' (254.00mm, 10.00")