ZWF-939-24CW
DigiKey Part Number
289-1274-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
ZWF-939-24CW
Description
LED MOD ALUMILINE WH LNR STRP 3'
Luminous Flux @ Current/Temperature
691lm
Series
Current - Test
350mA
Temperature - Test
25°C
Size / Dimension
939.00mm L x 12.70mm W