ZWF-638-24WW
DigiKey Part Number
289-1273-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
ZWF-638-24WW
Description
LED MOD ALUMILINE WH LNR STRP 2'
Luminous Flux @ Current/Temperature
435lm
Series
Current - Test
240mA
Temperature - Test
25°C
Size / Dimension
638.00mm L x 12.70mm W